Майже 500 будинків і квартир придбали мешканці Харківщини: які області обирають

Жителі Харківщині за програмою єВідновлення придбали 489 будинків і квартир

Від початку дії програми єВідновлення від жителів Харківської області надійшло 36 456 заяв на отримання грошової компенсації для ремонту пошкодженого житла. Найбільше звернень – від мешканців Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Він зазначив, що понад 20 460 заявників вже отримали грошову допомогу, на їх рахунки було спрямовано 1,88 мільярда гривень. Ухвалено рішення про надання компенсації ще для 1603 громадян. Загальна сума призначених виплат складає понад 297 мільйонів гривень.

Водночас у 34 громадах області комісіями сформовано 2590 житлових сертифікатів з надання компенсацій за знищене майно на суму понад 3,6 мільярда гривень. На сьогодні за допомогою сертифікатів було придбано 489 об'єктів нерухомості в Харківській області, з них 373 – квартири, 116 – приватні житлові будинки. Загальна вартість придбаного житла – 819,2 мільйона гривень.

Всього сертифікатами скористалися близько 700 отримувачів компенсації в Харківській області, більшість із них придбали житло у місті Харків, а також на території Ізюмської та Чугуївської громад. Решта – у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Полтавській та Закарпатській областях.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

Мер Харкова повідомив, за яких умов у місті зноситимуть будинки

Пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів будинки, які не підлягають відновленню, знесуть і на їх місці побудують нові. Про це 14 липня, в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Ігор Терехов, інформує портал "Коментарі".

"Також ми робимо фінансовий аналіз, аби порівняти вартість реконструції та знесення/зведення нового будинку на тому ж місці. Якщо будівництво нового коштуватиме стільки ж, як і відновлення пошкодженого, то, звісно, ми зводитимемо нові будинки. В них будуть облаштовані системи енергозбереження, а також підземні паркінги", - зазначив Ігор Терехов.

Читайте також: Штрафи за оновлення даних без ВЛК: що треба знати

Міністерство оборони підкреслює, що при поновленні даних проходження військово-лікарської комісії не вимагається. Проходження ВЛК необхідне лише після отримання повістки на проходження військово-лікарської комісії. Детальніше – за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися